TarneahelKui Sa tead, kuidas juhtida ettevõtte tarneahelat nii, et kaubad on õigel ajal õiges kohas, leida tootjaid erinevatele toodetele ning oled loomult analüütiline ja täpne, võiksid sobida suurepäraselt Rabaconda

TARNEAHELA JUHIKSRabaconda tarneahela juhina:
 1. Saad võimaluse luua toimiv tarneahela juhtimise süsteem, et laovarud oleksid alati optimaalsed ning tarned õigeaegsed.
 2. Koostad pikaajalisi ostuplaane lähtuvalt prognoosidest ja reaalsest müügist ning hoiad finantsjuhti kursis tulevastest kulutustest.
 3. Suhtled tarnijatega Euroopas, Aasias, Ameerikas ja mujal maailmas, räägid läbi kvaliteedi, hindade ja muu olulise üle ning teed tellimusi.
 4. Korraldad transpordi tarnijate juurest meie ladudesse Euroopas ja USAs.
 5. Koostöös tootearendustiimiga leiad tarnijaid uutele ja olemasolevatele toodetele ning parimaid lahendusi tootmiseks.
 6. Lahendad kvaliteediprobleeme, kui neid peaks tekkima.

Oled suurepärane kandidaat kui:

 1. Tunned tarneahela ja ostuprotsessi loogikaid. Hea, kui oled sel alal mõnes ettevõttes juba praktiseerinud.
 2. Oled analüütiline, hindad süsteemsust ja korda ning tunned end mugavalt numbrite ja tabelarvutuste keskel.
 3. Sul on loomupärane kalduvus järjepidevalt paremuse suunas pürgida ning olemasolevaid lahendusi kriitiliselt hinnata.
 4. Tead, kuidas leida toodetele ja komponentidele tarnijaid ja edukalt läbi rääkida.
 5. Valdad hästi inglise keelt.
 6. Oled valmis aegajalt viibima töölähetustel maailma eri paigus.

Lisaks palgale pakume sulle ka:

 1. Põnevaid väljakutseid ja enesearenguvõimalust kiirelt arenevas oma niši maailma #1 ettevõttes koos ambitsioonikate juhtide ja kolleegidega.
 2. Võimalust luua oma nägemuse järgi protsessid tarneahela tõhusaks toimimiseks.
 3. Paindlikkust tööaja ja -koha osas.
 4. Ägedaid tiimiüritusi ja töölähetusi.

Huvi korral kirjuta tk@rabaconda.com või helista 5144178 (Tõnu).

 

RABACONDA arendab innovaatilisi rehvivahetustööriistu mootorispordi maailma ning turustab neid enam kui 60 riigis. 2012 aastast tegutsev Eesti ettevõte on mootorrataste rehvivahetusseadmete nišis globaalne turuliider. Rabaconda tooteid kasutavad motosportlased ja mehaanikud amatööridest kuni professionaalideni välja. Suurimad sihtturud on Põhja-Ameerika ja Euroopa.

 

Tõnu Kallast, Rabaconda kaasasutaja: "Rabaconda pakutavate toodete hulk ja keerukus on kiirelt kasvamas ning seetõttu ootame meie lahedasse tiimi inimest, kes kannaks hoolt, et kaubad on õigel ajal õiges kohas parimatel võimalikel tingimustel."
Tõnu korraldab Rabacondas tootearendust, vastutab positiivse kasutajakogemuse eest ja on seni juhtinud ka tarneahelat. Vabal ajal põristab ta kirglikult motokrossi ja endurot.

Jakob Saks, Rabaconda kaasasutaja: "Näeme lähiaastatel tulemas kiiret kasvu ning vajadust kaasata meie meeskonda professionaalseid ja pühendunud inimesi, et pakkuda meie klientidele veelgi ägedamaid elamusi. Tarneahela juht saab selle õnnestumises olema võtmetähtsusega tegija."
Jakobi õlgadel Rabacondas on turundus ja müük. Ta jagab uue tarneahela juhiga lahkelt oma kogemusi rahvusvaheliste läbirääkimiste osas tema 26-aastase kogemuse põhjal. Ülejäänud ajal võib Jakobi leida mootorratta sadulast või golfiväljakult.